-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100), брикет паливний вугільний
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-011442-a
Завершена
1 917 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0060d59fc38f46eb88a8d04d760a0ab2
Внутрішній номер закупівлі:
29694591
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-011442-a
Замовник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Безвезюк Сергій Геннадійович +380986605783 bezvezuksergej@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 917 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 16:02 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 16:02 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 15:20
Період кваліфікації:
08.07.2026 00:00 - 08.07.2026 10:33
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 917 000.00 Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100), брикет паливний вугільний