-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з попереднього, повторного періодичного профілактичного медичного огляду працівників
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-011217-a
Завершена
7 939.00
UAH без ПДВ
Номер:
545f3c93c2a74be6a387aff81ffbac5e
Внутрішній номер закупівлі:
29694376
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-011217-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43311807
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище Нові Санжари, вул. Незалежності, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Світлична +380662939533 vidosvita_ns@ukr.net https://sites.google.com/view/new-san-osvita/
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
7 939.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з попереднього, повторного періодичного профілактичного медичного огляду працівників
Кількість
1 лот
Період постачання
30.06.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, с-ще Нові Санжари, вул. Незалежності 41
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОСАНЖАРСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999425
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н селище Нові Санжари вул.Шевченка будинок 51/49
Ціна пропозиції
7 939.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2026 15:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f9703f7e59d64671b8136b77e1acae67
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-30-011217-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОСАНЖАРСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999425
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н селище Нові Санжари вул.Шевченка будинок 51/49
Номер договору:
243
Сума договору:
7 939.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з попереднього, повторного періодичного профілактичного медичного огляду працівників: 7 939.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
30.06.2026 15:00
Статус:
Підписаний