-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Заклепки тентові 5х10 мм, Скоби тентові оцинковані
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-010762-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
c3015ca3da1e4b998e8b5e8199ac2378
Внутрішній номер закупівлі:
29693932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-010762-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313902
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заклепки тентові 5х10 мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Скоби тентові оцинковані
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.06.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
26.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2026 15:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
12102dd1ffd84f558febe0b828d84592
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-30-010762-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
11/2/1-104/2026
Сума договору:
26.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Заклепки тентові 5х10 мм: 4.00000 UAH без ПДВ
Скоби тентові оцинковані: 22.00000 UAH без ПДВ
Скоби тентові оцинковані: 22.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
29.06.2026 15:25
Статус:
Підписаний