• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Грейферний захват для навантажувача (Рахівське надлісництво)

Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України

Торги не відбулися

90 818.61 UAH без ПДВ
Номер: f76048ab78194f36868f9f1acf66f90b
Внутрішній номер закупівлі: 29693664
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-010510-a   
Замовник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: ІВАНЮРА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА 380973080656 nataliia.ivaniura@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42420000-6 Ковші, лопати, грейдери та затискачі для підіймальних кранів чи екскаваторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 90 818.61 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 15:20 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 15:20 - 08.07.2026 17:00
Аукціон: з 09.07.2026 13:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴90 818.61 Грейферний захват для навантажувача (Рахівське надлісництво)