-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт тротуарної доріжки в с.Тростянець вул.І.Франка Стрийського району Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-010407-a
Завершена
553 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
29159cbd9676458d8e0993ff5c292203
Внутрішній номер закупівлі:
29693557
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-010407-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРОСТЯНЕЦЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41366477
-
Адреса:
81610, Україна, Львівська область, Тернопілля, вул. Грушевського 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микита Ігор Любомирович +380974789188 trostianeczhku@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
553 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 15:35 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 15:35 - 11.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 14:26
Період кваліфікації:
11.07.2026 00:00 - 15.07.2026 14:35
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴553 000.00 Поточний ремонт тротуарної доріжки в с.Тростянець вул.І.Франка Стрийського району Львівської області