-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортного засобу FORD TRUCKS 3542DC, реєстраційний номер АЕ622Е
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-010207-a
Завершена
490 009.40
UAH з ПДВ
Номер:
8e19a52ee86f4327964b69b63b6d87f5
Внутрішній номер закупівлі:
29693358
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-010207-a
Замовник:
8 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38299914
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Панікахи, 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Бойко +380984545653 o.d.boiko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
490 009.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 15:12 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 15:12 - 08.07.2026 08:00
Аукціон:
з 09.07.2026 14:31
Період кваліфікації:
08.07.2026 08:00 - 13.07.2026 09:04
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴490 009.40 Послуги з поточного ремонту транспортного засобу FORD TRUCKS 3542DC, реєстраційний номер АЕ622Е