-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Благоустрій. Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду вздовж будинку № 19 Г по вулиці Євгенія Логінова у Заводському районі міста Миколаєва
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-008207-a
Площа, що підлягає поточному ремонту дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду складає 696 м2
Завершена
1 636 301.67
UAH без ПДВ
Номер:
4cf2b923590a4c8a83dadb38325c36f2
Внутрішній номер закупівлі:
29691367
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-008207-a
Замовник:
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410599
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Яковина +380512362287 az_zakupivli@i.ua https://admzr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 636 301.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 14:17 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 14:17 - 08.07.2026 14:07
Аукціон:
з 09.07.2026 15:22
Період кваліфікації:
08.07.2026 14:07 - 10.07.2026 13:22
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 636 301.67 Благоустрій. Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду вздовж будинку № 19 Г по вулиці Євгенія Логінова у Заводському районі міста Миколаєва