-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Послуга з проведення атестації робочих місць за умовами праці для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-007575-a
Завершена
143 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
3ec9dfce562945e3bd376cd8d9cfc465
Внутрішній номер закупівлі:
29690763
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-007575-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Комащук Віктор 380673733781 v.komashchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
143 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 13:56 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 13:56 - 08.07.2026 09:00
Аукціон:
09.07.2026 13:25 - 09.07.2026 14:00
Період кваліфікації:
09.07.2026 14:00 - 14.07.2026 16:20
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴143 333.33 Послуга з проведення атестації робочих місць за умовами праці для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"