-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Стакан паперовий та інше)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-007489-a
Стакан паперовий та інше
Завершена
5 294.80
UAH з ПДВ
Номер:
092f91b5f8bf4e30ab67b26efdd1bcb3
Внутрішній номер закупівлі:
29690655
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-007489-a
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14310862
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Вишгородський район, вулиця Збройних Сил України, будинок 7/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Полин Лариса Валеріївна 0459344292 polun@chnpp.gov.ua http://www.chnpp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 294.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 13:51 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 13:51 - 08.07.2026 09:00
Аукціон:
з 09.07.2026 14:08
Період кваліфікації:
08.07.2026 09:00 - 09.07.2026 10:33
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 294.80 Стакан паперовий та інше