• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Донецькій області (код 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо Учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою. Більш детально у тендерній документації. Обсяг послуг: 23 послуги, більш детально у додатку 2 до тендерної документації.

Торги не відбулися

68 132.70 UAH з ПДВ
Номер: 7f9eef2071f74549bd09467f940a25c1
Внутрішній номер закупівлі: 29690286
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-007109-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Донецькій області
Контактна особа: Станіслав Прохоров +380509550269 don.zakupivli@ukr.net https://dn.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 68 132.70 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 13:35 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 13:35 - 09.07.2026 10:00
Аукціон: з 10.07.2026 14:20
Період кваліфікації: 09.07.2026 10:00 - 16.07.2026 10:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴68 132.70 Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Донецькій області (код 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)