-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акустика Klipsch R-51PM Black або еквівалент, ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці.
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-006370-a
Завершена
27 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
147b98ba99914bb2b118834f41b8573e
Внутрішній номер закупівлі:
29689530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-006370-a
Замовник:
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125220
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ШМІДТА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нехай Христина Сергіївна 380664122333 rabota0569@gmail.com https://bdpu.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
27 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 13:03 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 13:03 - 08.07.2026 14:00
Аукціон:
09.07.2026 15:37 - 09.07.2026 16:00
Період кваліфікації:
09.07.2026 16:00 - 10.07.2026 16:12
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 000.00 Акустика Klipsch R-51PM Black або еквівалент, ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці.