-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 22820000-4 «Бланки» (Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації та Додаток до свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-006060-a
Торги не відбулися
32 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
1230003adb9c4604b2f44c823b740c99
Внутрішній номер закупівлі:
29689220
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-006060-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571363
-
Адреса:
18034, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Онопрієнка будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Котиченко +380632649010 kotychenko_oleksandra@nuczu.edu.ua https://nuczu.edu.ua/ukr/
Класифікатор ДК 021:2015:
22820000-4 БланкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 12:49 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 12:49 - 08.07.2026 08:00
Аукціон:
з 09.07.2026 13:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 100.00 ДК 021:2015: 22820000-4 «Бланки» (Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації та Додаток до свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації)