• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонт рентген-опромінювача крові RADGIL 2- код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

закупівля відкритих торгів із особливостями здійснюється для потреб на 2026 рік відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (надалі – Постанова). Терміни, які використовуються в цій тендерній документації, вживаються в значеннях, визначених Законом та Постановою. Послуги з технічного обслуговування та ремонт рентген-опромінювача крові RADGIL 2- код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Завершена

260 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 09e25ed321d143bfb8fc0a714ed9f79e
Внутрішній номер закупівлі: 29689077
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-005915-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Контактна особа: Горячева Наталія 380962151466,380675963609 public@nrcrm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 12:48 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 12:48 - 08.07.2026 00:00
Аукціон: з 08.07.2026 15:55
Період кваліфікації: 08.07.2026 00:00 - 09.07.2026 10:34
Період завантаження договору: 15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴260 000.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонт рентген-опромінювача крові RADGIL 2- код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання