-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Жорсткі диски)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-005686-a
Завершена
387 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7849ed40757c4e04809420aeb1d0147e
Внутрішній номер закупівлі:
29688863
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-005686-a
Замовник:
Виконавчий комітет Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052169
-
Адреса:
50101, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл. Молодіжна, 1,
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бойко Валерія Вікторівна 0564920308 boyko.valeriya70@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
387 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 12:32 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 12:32 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
08.07.2026 15:16 - 08.07.2026 15:39
Період кваліфікації:
08.07.2026 15:39 - 13.07.2026 10:52
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴387 000.00 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Жорсткі диски)