-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу до хмарної платформи штучного інтелекту (ШІ-асистента) Enterprise-рівня для командного використання (SaaS-підписка) в рамках грантового проєкту «Зміцнення незалежних медіа для розбудови сильної демократичної України»
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-005613-a
Торги не відбулися
408 175.00
UAH без ПДВ
Номер:
929aacbe03bc428dbab75d6c81bafa58
Внутрішній номер закупівлі:
29688781
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-005613-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Агаркова +380442949720 i.aharkova@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
408 175.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 12:29 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 12:29 - 08.07.2026 15:00
Аукціон:
з 09.07.2026 14:45
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
7c76f4755172429ebea52de087460a86
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
скорочення видатків на здійснення закупівлі послуг
Період оскарження:
07.07.2026 12:15 - 18.07.2026 00:00
Дата опублікування:
07.07.2026 12:15
Дата виконання:
18.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴408 175.00 Послуги з надання доступу до хмарної платформи штучного інтелекту (ШІ-асистента) Enterprise-рівня для командного використання (SaaS-підписка) в рамках грантового проєкту «Зміцнення незалежних медіа для розбудови сильної демократичної України»