• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного аварійного ремонту сходинкової клітки Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області

Завершена

1 400 000.00 UAH без ПДВ
Номер: f496849eccc64aefb3268d9a55d983fa
Внутрішній номер закупівлі: 29688693
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-005521-a   
Замовник: Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради
Контактна особа: Надія Масюк +380503279436 finance.school38@gmail.com https://www.poltavaschool38.pp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 400 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 12:24 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 12:24 - 08.07.2026 00:00
Аукціон: з 08.07.2026 11:58
Період кваліфікації: 08.07.2026 00:00 - 08.07.2026 11:53
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 400 000.00 Послуги з поточного аварійного ремонту сходинкової клітки Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області