• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Портландцемент М500

Завершена

14 800.00 UAH без ПДВ
Номер: a1a7aa04b3fc449da58f1c986ec08c16
Внутрішній номер закупівлі: 29687944
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-004770-a   
Замовник: Вище професійне училище №25 смт Демидівка
Контактна особа: Ірина Мазур +380961117577 88iriska@ukr.net https://vpu25.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Інформація про кінцевого бенефіціарного власника відсутня/не передбачена законодавством
Очікувана вартість: 14 800.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Портландцемент М500
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 2000 кілограм
Період постачання до 13.07.2026
Місце постачання 35200, Україна, Рівненська область, смт.Демидівка, вул. Миру 144а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СИНИЦЯ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Ціна пропозиції 14 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2026 11:55
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 14152bb54faf4597b25789ff4472bab5
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-30-004770-a-a1
Постачальник: СИНИЦЯ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Номер договору: 2
Сума договору: 14 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 30.06.2026 11:51
Статус:
Виконаний
pdf
Договір Цемент.pdf
p7s
sign.p7s