-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення спортивного залу із заміною вікон на енергозберігаючі Ксаверівського будинку культури за адресою: Київська область, Білоцерківський район, с. Ксаверівка, вул. Центральний майдан, 3» за кодом за ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-004563-a
Торги відмінено
482 064.00
UAH з ПДВ
Номер:
67733c1919e343f890eaf58eaf5bf87e
Внутрішній номер закупівлі:
29687751
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-004563-a
Замовник:
Гребінківська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04359152
-
Адреса:
08662, Україна, Київська область, смт Гребінки, проспект Науки, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руденко Василь Миколайович 380974529265 gs_rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
482 064.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 12:00 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 12:00 - 13.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 11:41
Період кваліфікації:
з 13.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9884de975c0247c7bef3e83a613b4a41
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
30 червня 2026 року закупівлю було оголошено в електронній системі закупівель. Строк розгляду тендерної пропозиції минув 11.08.2026 року 00:00:00. Станом на 13.08.2026 року переможець не визначений, і закупівлю необхідно відмінити у зв'язку з неможливістю усунення порушення вимог чинного законадавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
13.08.2026 17:25 - 24.08.2026 00:00
Дата опублікування:
13.08.2026 17:25
Дата виконання:
24.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴482 064.00 Поточний ремонт приміщення спортивного залу із заміною вікон на енергозберігаючі Ксаверівського будинку культури за адресою: Київська область, Білоцерківський район, с. Ксаверівка, вул. Центральний майдан, 3» за кодом за ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи