-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 39520000-3 — Готові текстильні вироби( Серветки для знежирення, Антистатична серветка або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-003419-a
Торги не відбулися
220.67
UAH з ПДВ
Номер:
ef4f0576f88b48e79b7750edd03ba1a0
Внутрішній номер закупівлі:
29686601
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-003419-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39520000-3 Готові текстильні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 11:10 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 11:10 - 08.07.2026 09:00
Аукціон:
з 09.07.2026 15:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴220.67 ДК 021:2015: 39520000-3 — Готові текстильні вироби( Серветки для знежирення, Антистатична серветка або еквівалент)