-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Оболонського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ» Код ДК 021-2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-003070-a
Торги не відбулися
119 220.00
UAH з ПДВ
Номер:
be011e3f518c4021ad0e5a3c5dd0d447
Внутрішній номер закупівлі:
29686252
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-003070-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518296
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, вул.Естонська, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Луценко Юрій Олександрович 380636102120 y.lutsenko@kyiv.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
119 220.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 11:09 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 11:09 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 12:23
Період кваліфікації:
08.07.2026 00:00 - 14.07.2026 14:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴119 220.00 Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Оболонського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»