• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Акумулятори для радіостанцій Hytera PD505

Завершена

179 386.67 UAH з ПДВ
Номер: e473b3dcb3fb411f8045c45818acdcf0
Внутрішній номер закупівлі: 29686229
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-003048-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА"
Контактна особа: Леся Снігур +380443668889 l.snihur.munohorona@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 179 386.67 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 10:56 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 10:56 - 10.07.2026 10:49
Аукціон: 13.07.2026 14:01 - 13.07.2026 14:24
Період кваліфікації: 13.07.2026 14:24 - 28.07.2026 14:04
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴179 386.67 Акумулятори для радіостанцій Hytera PD505