-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-002595-a
Завершена
90 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
47ecc604e1c34f0688045de5201d2934
Внутрішній номер закупівлі:
29685776
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-002595-a
Замовник:
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04357466
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., місто Бурштин, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сеньків Ірина Євгеніївна 380975757608 br-mradaek@ukr.net http://burshtyn-rada.if.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 10:39 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 10:39 - 08.07.2026 11:00
Аукціон:
з 09.07.2026 15:08
Період кваліфікації:
08.07.2026 11:00 - 08.07.2026 13:20
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 000.00 Бензин А-95