-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Послуги з навантаження, розвантажування та вивіз великогабаритного сміття і його утилізація)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-002479-a
Завершена
630 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7075b88d686f4f57957416ee86cf5a62
Внутрішній номер закупівлі:
29685659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-002479-a
Замовник:
Виконавчий комітет Любимівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41739972
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Широких Євген Сергійович 380638044283 info@liubym.otg.dp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
630 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 10:38 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 10:38 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 15:10
Період кваліфікації:
08.07.2026 00:00 - 08.07.2026 08:57
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴630 000.00 ДК 021:2015 ДК 021:2015 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Послуги з навантаження, розвантажування та вивіз великогабаритного сміття і його утилізація)