• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Частини та приладдя до транспортних засобів і їх двигунів

Завершена

1 407.00 UAH без ПДВ
Номер: 8b47833b2277459b9dc8ee45f396afb8
Внутрішній номер закупівлі: 29685585
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-002398-a   
Замовник: Дніпропетровський обласний центр зайнятості
Контактна особа: Гошина Вікторія Юріївна 380562335861 org_zakup@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34300000-0 Частини та приладдя до транспортних засобів і їх двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 407.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
підписання договору - 100%
Умови поставки:
здійснення оплати - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Частини та приладдя до транспортних засобів і їх двигунів(глушник)
Код ДК 021:2015: 34300000-0 Частини та приладдя до транспортних засобів і їх двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 15.07.2026
Місце постачання 51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, вул.Центральна,88а На карті
Частини та приладдя до транспортних засобів і їх двигунів(плата задньої фари)
Код ДК 021:2015: 34300000-0 Частини та приладдя до транспортних засобів і їх двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 15.07.2026
Місце постачання 51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, вул.Центральна,88а На карті
Частини та приладдя до транспортних засобів і їх двигунів(фільтр повітряний)
Код ДК 021:2015: 34300000-0 Частини та приладдя до транспортних засобів і їх двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 15.07.2026
Місце постачання 51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, вул.Центральна,88а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Кутняк Євген Сергійович
Ціна пропозиції 1 407.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2026 10:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9df1a52f924f492d8fab989047f1d579
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-30-002398-a-a1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Кутняк Євген Сергійович
Номер договору: 30/06-2026
Сума договору: 1 407.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 30.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний