-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофукціональний пристрій формату А3 з кольоровим друком
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-002283-a
Завершена
138 378.50
UAH з ПДВ
Номер:
9ac9d69b86934bbd925919b23754c727
Внутрішній номер закупівлі:
29685458
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-002283-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41680696
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Снігур +380443668889 l.snihur.munohorona@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
138 378.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 10:28 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 10:28 - 10.07.2026 10:00
Аукціон:
з 13.07.2026 11:03
Період кваліфікації:
10.07.2026 10:00 - 13.07.2026 12:24
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴138 378.50 Багатофукціональний пристрій формату А3 з кольоровим друком