-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу, обладнання для контролю залізничного руху (Струмоприймач (напівпантограф) трамвайного вагона Т6А5, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-001838-a
Торги відмінено
5 312 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
356c6b362c9a495987d6b7c4268865f1
Внутрішній номер закупівлі:
29685018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-001838-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Салтівське трамвайне депо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37766028
-
Адреса:
61129, Україна, Харківська область, місто Харків, просп. Тракторобудівників, буд. 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чай Ірина Георгіївна 380966429396 chajjirina1982@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 312 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 10:10 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 10:10 - 08.07.2026 01:00
Аукціон:
з 09.07.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b493a0ee3cfe45d4b19129ffe1c3fc39
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
03.07.2026 11:10 - 14.07.2026 00:00
Дата опублікування:
03.07.2026 11:10
Дата виконання:
14.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴5 312 990.00 Код ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу, обладнання для контролю залізничного руху (Струмоприймач (напівпантограф) трамвайного вагона Т6А5, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складу)