-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Водолазне обстеження підводної частини корпусу суден
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-001800-a
Завершена
205 793.55
UAH з ПДВ
Номер:
2dad202bce4143c391cb5d3ca2e2634d
Внутрішній номер закупівлі:
29684982
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-001800-a
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Сметаненко +380503940701 smetanenko@mk.hydro.gov.ua https://hydro.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
98360000-4 Послуги у сфері морських перевезеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
205 793.55 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 10:06 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 10:06 - 08.07.2026 08:00
Аукціон:
09.07.2026 13:18 - 09.07.2026 13:41
Період кваліфікації:
09.07.2026 13:41 - 14.07.2026 13:46
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴205 793.55 Водолазне обстеження підводної частини корпусу суден