-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Грунт акриловий, Розчинники, Уайт спірит, Анти силікон, Нітрошпаклівка,Мастика, Шпаклівки, Герметик, Змивка або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-001319-a
Торги не відбулися
9 866.13
UAH з ПДВ
Номер:
8a02a3f30f954ed7ae0044b08caa1491
Внутрішній номер закупівлі:
29684528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-001319-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 866.13 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 09:44 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 09:44 - 08.07.2026 09:00
Аукціон:
з 09.07.2026 12:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 866.13 ДК 021:2015: 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Грунт акриловий, Розчинники, Уайт спірит, Анти силікон, Нітрошпаклівка,Мастика, Шпаклівки, Герметик, Змивка або еквівалент)