-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33710000-0– Парфуми, засоби гігієни та презервативи (мило господарське)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-001093-a
Завершена
232 080.00
UAH без ПДВ
Номер:
4def261ae8dc4cfc9ffafca7551f48a2
Внутрішній номер закупівлі:
29684295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-001093-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Давидов +380612711406 davydov.s@vodokanal.zp.ua http://vodokanal.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
232 080.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 09:34 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 09:34 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
08.07.2026 12:56 - 08.07.2026 13:25
Період кваліфікації:
08.07.2026 13:25 - 15.07.2026 11:11
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴232 080.00 33710000-0– Парфуми, засоби гігієни та презервативи (мило господарське)