-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Овочі, фрукти та горіхи (персики, лимони, перець солодкий, гарбуз, часник)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-000745-a
Завершена
705 040.00
UAH з ПДВ
Номер:
adcffe2c5ae24a8a80f84e75c8c6409f
Внутрішній номер закупівлі:
29683948
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-000745-a
Замовник:
Святошинський ПНІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188777
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Івана Крамського, 16, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пацубієнко Ірина Сергіївна 380444503875 spbi1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
705 040.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 09:16 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 09:16 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 11:31
Період кваліфікації:
08.07.2026 00:00 - 08.07.2026 12:05
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴705 040.00 Овочі, фрукти та горіхи (персики, лимони, перець солодкий, гарбуз, часник)