-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарба ДК 021:2015: 44810000-1 — Фарби
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-000476-a
Торги не відбулися
11 402.30
UAH з ПДВ
Номер:
5ea2d0f8fb874009973c97deebcc3f91
Внутрішній номер закупівлі:
29683677
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-000476-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 402.30 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 08:56 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 08:56 - 08.07.2026 09:00
Аукціон:
з 09.07.2026 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 402.30 Фарба ДК 021:2015: 44810000-1 — Фарби