• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт внутрішніх приміщень номер 8, 17, 41, 42, 51, 64, 207, 210, 219, 222, 305, 310, 313, 314, 324, 325 ОЗО «Калинівський ліцей» за адресою: вул. Шкільна, 8, селище Калинівка Броварського району Київської області

Завершена

7 060 803.60 UAH з ПДВ
Номер: e4723d8bb7904afd97809affdb0cb56b
Внутрішній номер закупівлі: 29682740
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-012010-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
Контактна особа: Катерина Мельниченко +380673183439 kalynivskaotg_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 7 060 803.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 19:28 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 19:28 - 14.07.2026 10:00
Аукціон: з 15.07.2026 12:05
Період кваліфікації: 14.07.2026 10:00 - 21.07.2026 09:58
Період завантаження договору: 27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 060 803.60 Капітальний ремонт внутрішніх приміщень номер 8, 17, 41, 42, 51, 64, 207, 210, 219, 222, 305, 310, 313, 314, 324, 325 ОЗО «Калинівський ліцей» за адресою: вул. Шкільна, 8, селище Калинівка Броварського району Київської області