-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рятування не менше 30 метрів
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-011925-a
Торги не відбулися
240 852 930.00
UAH з ПДВ
Номер:
1883626c65a240e0b6e260be8d19329d
Внутрішній номер закупівлі:
29682651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-011925-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герман Полішко +380969389161 german.polishko@ukr.net https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 852 930.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 18:53 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 18:53 - 10.07.2026 09:00
Аукціон:
з 13.07.2026 15:36
Період кваліфікації:
10.07.2026 09:00 - 17.07.2026 17:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 852 930.00 Пожежні автодрабини з комбінованими рухами важкого класу міські з максимальною висотою рятування не менше 30 метрів