-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38340000-0 – Прилади для вимірювання величин (Молоток Шмідта цифровий – 38340000-0)
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-011642-a
Завершена
192 960.00
UAH з ПДВ
Номер:
cf4d38c739bc4f5ab71c277d9b0b1f0c
Внутрішній номер закупівлі:
29682370
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-011642-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua https://nupp.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
192 960.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 17:50 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 17:50 - 13.07.2026 08:00
Аукціон:
14.07.2026 15:09 - 14.07.2026 15:32
Період кваліфікації:
14.07.2026 15:32 - 20.07.2026 09:26
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴192 960.00 ДК 021:2015 – 38340000-0 – Прилади для вимірювання величин (Молоток Шмідта цифровий – 38340000-0)