• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

метеостанція Vantage Pro2, бездротова версія (Davis) в комплектації з датчиком потокової передачі даних WeatherLink Live Davis 6100 та датчиком сонячної радіації 6450 (Davis)

Торги не відбулися

106 964.00 UAH з ПДВ
Номер: 6604e4efbe5c4440b3cb804858f14c91
Внутрішній номер закупівлі: 29682368
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-011638-a   
Замовник: Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
Контактна особа: Огурцов Юрій Євгенович +380573920331 yuriev1908tender@gmail.com http://www.yuriev.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38120000-2 Метеорологічні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 106 964.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 17:52 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 17:52 - 08.07.2026 17:54
Аукціон: з 09.07.2026 12:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴106 964.00 метеостанція Vantage Pro2, бездротова версія (Davis) в комплектації з датчиком потокової передачі даних WeatherLink Live Davis 6100 та датчиком сонячної радіації 6450 (Davis)