• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт місць загального користування (санвузлів) школи І-ІІІ №292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Костянтина Данькевича, будинок 5

Торги відмінено

737 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 13e95599fd414ae0b459d8afa7e26f53
Внутрішній номер закупівлі: 29681928
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-011190-a   
Замовник: Школа І–ІІІ ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи
Контактна особа: Шкурай Ірина Миколаївна +380445300380 sh292@ukr.net http://www.sh292.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 737 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 17:06 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 17:06 - 07.07.2026 09:00
Аукціон: з 08.07.2026 14:55

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 8c8470a68e124f76a1639c4fc48ec213
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Замовником було оголошено процедуру закупівлі «Відкриті торги з особливостями» відповідно до Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами). Після публікації оголошення про проведення закупівлі було виявлено технічну помилку при розрахунку та зазначенні очікуваної вартості предмета закупівлі. В системі електронних закупівель помилково вказано суму 737 000 грн, тоді як реальна потреба та правильний розрахунок складає 867 000 грн. Внесення змін до оголошення та тендерної документації на даному етапі є технічно та законодавчо неможливим. Невідповідність очікуваної вартості реальній потребі призводить до порушення принципів публічних закупівель, зокрема максимальної економії та ефективності, а також унеможливлює належне виконання майбутнього договору. Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей № 1178, замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.
Період оскарження: 01.07.2026 14:46 - 12.07.2026 00:00
Дата опублікування: 01.07.2026 14:46
Дата виконання: 12.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴737 000.00 Поточний ремонт місць загального користування (санвузлів) школи І-ІІІ №292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Костянтина Данькевича, будинок 5