• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо, Бензин А92

Торги не відбулися

1 989 400.00 UAH з ПДВ
Номер: a1ab35c9e21443d287f29e5dd238d429
Внутрішній номер закупівлі: 29681484
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-010755-a   
Замовник: Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради
Контактна особа: Кладченко Яна Володимирівна 380668736486 vodolaga.dhcs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 989 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 16:42 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 16:42 - 07.07.2026 18:00
Аукціон: з 08.07.2026 12:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 989 400.00 Дизельне паливо, Бензин А92