-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин; Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-010329-a
Завершена
557 355.00
UAH з ПДВ
Номер:
5bcd1d3b7dc743229a146c9ce4b52bb9
Внутрішній номер закупівлі:
29681049
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-010329-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084336
-
Адреса:
26500, Україна, Кіровоградська область, селище Голованівськ, вул. Соборна, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Кабацюра +525221835 golovosvitakg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
557 355.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 16:25 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 16:25 - 07.07.2026 00:00
Аукціон:
з 07.07.2026 12:16
Період кваліфікації:
07.07.2026 00:00 - 09.07.2026 13:22
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴557 355.00 Бензин; Дизельне паливо