-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по поточному ремонту КТП-160
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-010163-a
Завершена
242 102.00
UAH з ПДВ
Номер:
a78cb8fb06134c739186cede24a9a85a
Внутрішній номер закупівлі:
29680904
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-010163-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Мажара Алла Дмитрівна 380472333347 ADMazhara@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
242 102.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 16:18 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 16:18 - 07.07.2026 09:00
Аукціон:
з 08.07.2026 13:14
Період кваліфікації:
07.07.2026 09:00 - 08.07.2026 16:05
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴242 102.00 Послуги по поточному ремонту КТП-160