-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перезарядки та відновлення відпрацьованих картриджів до друкуючих пристроїв (код 50310000-1 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-009856-a
Завершена
383 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
44c820b132484ed1bcf0bd7b46fc5869
Внутрішній номер закупівлі:
29680588
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-009856-a
Замовник:
Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20064120
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Грушевського, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оноцька Віта Вікторівна 380442553347 onotska@rada.gov.ua http://www.rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
383 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 16:07 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 16:07 - 07.07.2026 10:00
Аукціон:
08.07.2026 13:47 - 08.07.2026 14:16
Період кваліфікації:
08.07.2026 14:16 - 10.07.2026 11:08
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴383 000.00 Послуги з перезарядки та відновлення відпрацьованих картриджів до друкуючих пристроїв (код 50310000-1 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)