-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів та вентиляційних установок (Технічне обслуговування систем вентиляції до 1000м3/год, Технічне обслуговування систем вентиляції від 1050 до 4000м3/год, Технічне обслуговування систем вентиляції від 4100 до 10000 м3/год з секціею охолодження, Технічне обслуговування систем вентиляції від 10000 до 27000 м3/год з секціею охолодження, Технічне обслуговування компресорно-конденсаторних блоків, Технічне обслуговування шаф автоматики, Технічне обслуговування тепло-повітряних завіс, Технічне обслуговування систем кондиціонерів 5-10 кВт)
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-009842-a
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
22a5fdfea5ec419c9b6464a4dbaab2f3
Внутрішній номер закупівлі:
29680583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-009842-a
Замовник:
Комунальна організація «Харківський зоологічний парк»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02220881
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина БАЛАНЮК 380503607130 zakupivli.zoo.kh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 16:08 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 16:08 - 07.07.2026 00:00
Аукціон:
з 07.07.2026 15:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів та вентиляційних установок (Технічне обслуговування систем вентиляції до 1000м3/год, Технічне обслуговування систем вентиляції від 1050 до 4000м3/год, Технічне обслуговування систем вентиляції від 4100 до 10000 м3/год з секціею охолодження, Технічне обслуговування систем вентиляції від 10000 до 27000 м3/год з секціею охолодження, Технічне обслуговування компресорно-конденсаторних блоків, Технічне обслуговування шаф автоматики, Технічне обслуговування тепло-повітряних завіс, Технічне обслуговування систем кондиціонерів 5-10 кВт)