• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для відділу лабораторних досліджень на транспорті ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»

Завершена

24 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4d72cf4895c940249f270d4d5438da84
Внутрішній номер закупівлі: 29680400
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-009668-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Луценко Юрій Олександрович 380636102120 y.lutsenko@kyiv.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 24 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 16:02 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 16:02 - 07.07.2026 00:00
Аукціон: з 07.07.2026 11:55
Період кваліфікації: 07.07.2026 00:00 - 08.07.2026 14:00
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴24 000.00 Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для відділу лабораторних досліджень на транспорті ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»