• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Підлогове гомогенне ПВХ покриття, шнур для пайки, галтель, плінтус

Кількість: 4 найменування, згідно Технічної специфікації

Завершена

205 329.00 UAH з ПДВ
Номер: f177a318ce8c48e2b27e68b9e6ffbf66
Внутрішній номер закупівлі: 29679356
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-008517-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
Контактна особа: Олена Костенко +380322591953 olenakos021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 205 329.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 15:39 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 15:39 - 08.07.2026 18:00
Аукціон: з 09.07.2026 14:02
Період кваліфікації: 08.07.2026 18:00 - 10.07.2026 10:01
Період завантаження договору: 16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴205 329.00 Підлогове гомогенне ПВХ покриття, шнур для пайки, галтель, плінтус