-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вольтметри
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-008403-a
Завершена
35 150.00
UAH без ПДВ
Номер:
c75fc8351da4413389cd02d9948dfb87
Внутрішній номер закупівлі:
29679172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-008403-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 150.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 15:17 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 15:17 - 07.07.2026 10:00
Аукціон:
08.07.2026 14:58 - 08.07.2026 15:21
Період кваліфікації:
08.07.2026 15:21 - 15.07.2026 10:16
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 150.00 Вольтметри