-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщення Черкаського ЦОС ТОВ «Черкасиенергозбут» за адресою м. Черкаси вул. Благовісна, 166
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-007180-a
Завершена
580 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1a0e49f3308e480f8c4376ece9baea75
Внутрішній номер закупівлі:
29677943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-007180-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ БЛАГОВІСНА, будинок 166
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вічкань Наталія 380505607420 vichkan.zbut@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
580 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 14:43 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 14:43 - 11.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 11:13
Період кваліфікації:
11.07.2026 00:00 - 13.07.2026 13:54
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴580 000.00 Послуги з поточного ремонту приміщення Черкаського ЦОС ТОВ «Черкасиенергозбут» за адресою м. Черкаси вул. Благовісна, 166