• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Труби, фітинги, комплектуючі для системи водопостачання

Завершена

63 000.66 UAH з ПДВ
Номер: de2c64764ac14ea8bb093cf5c0fbf8f9
Внутрішній номер закупівлі: 29677751
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-006996-a   
Замовник: Військова частина 2138
Контактна особа: Шальнов Юрій Анатолійович 380487019230 yshalnov@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 63 000.66 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 14:30 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 14:30 - 07.07.2026 16:00
Аукціон: 08.07.2026 12:46 - 08.07.2026 13:09
Період кваліфікації: 08.07.2026 13:09 - 08.07.2026 15:01
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴63 000.66 Труби, фітинги, комплектуючі для системи водопостачання