-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебнево-піщана суміш, відсів, щебінь
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-006247-a
Торги не відбулися
893 333.33
UAH з ПДВ
Номер:
64198e1cbb224656938505403d02ae88
Внутрішній номер закупівлі:
29677012
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-006247-a
Замовник:
Житомирводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344065
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Чуднівська, 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олексій Козловський +380503482003 logistics@vodokanal.zt.ua https://vodokanal.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
893 333.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 14:00 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 14:00 - 07.07.2026 10:00
Аукціон:
з 08.07.2026 14:37
Період кваліфікації:
07.07.2026 10:00 - 14.07.2026 10:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴893 333.33 Щебнево-піщана суміш, відсів, щебінь