-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-005857-a
Завершена
106 432.00
UAH з ПДВ
Номер:
cf460bfa2328440e9635c2a0af4dc4ae
Внутрішній номер закупівлі:
29676616
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-005857-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Рудаєва +380936467524 stomatpoliklinikav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
106 432.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 13:42 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 13:42 - 07.07.2026 08:00
Аукціон:
з 08.07.2026 11:21
Період кваліфікації:
07.07.2026 08:00 - 07.07.2026 13:39
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴106 432.00 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади