-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26Т-431_44220000-8 Столярні вироби (Металопластикові віконні, дверні блоки, склопакети – з демонтажем та монтажем)
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-005270-a
Завершена
3 797 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
b2f04cf7e41840a0964334f183564e37
Внутрішній номер закупівлі:
29676036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-005270-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Світлана ЗЕЗЮЛІНА +380532515222 svitlana.zeziulina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 797 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 13:22 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 13:22 - 07.07.2026 15:00
Аукціон:
з 08.07.2026 12:24
Період кваліфікації:
07.07.2026 15:00 - 15.07.2026 10:05
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 797 333.33 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикові віконні, дверні блоки, склопакети – з демонтажем та монтажем)