-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення періодичних та позачергових психіатричних оглядів працівників, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-004767-a
Торги не відбулися
20 498.28
UAH з ПДВ
Номер:
d8f7651a15b0403ebc14cbc6fbf04d62
Внутрішній номер закупівлі:
29675535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-004767-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21084107
-
Адреса:
33018, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ МЕДИЧНА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дорошенко Людмила Сергіївна 0971007427 polohovyy2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
20 498.28 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 12:40 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 12:40 - 07.07.2026 00:00
Аукціон:
з 07.07.2026 15:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 498.28 Послуги з проведення періодичних та позачергових психіатричних оглядів працівників, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин